Trec S.A.W… daje kopa

Trec SAW? Pewnie! Na rynku jest cała masa przed-treningówek, wcale jednak nie musimy szukać daleko, aby znaleźć ekonomiczny produkt wysokiej klasy.

Trec S.A.W – działanie

“Super Aggressive Workout” czyli SAW to niezwykle skoncentrowana formuła przedtreningowa, dodająca mocy i wytrzymałości. Wykazuje działanie anaboliczne.

Produkt pozwala wykonać naprawdę mocny, dobry trening. Podnosi też koncentrację i motywację, pobudza i poprawia nastrój.

Cóż to za cudo?

Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i mocno zwiększa objętość pracujących mięśni. S.A.W. zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks składników poprawia wytrzymałość i koncentrację oraz zwiększa zasoby energetyczne organizmu. Preparat zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu i nadmiernemu zakwaszeniu tkanek.

Firma Trec łącząc składniki odpowiedzialne za pobudzenie, zwiększenie koncentracji i “pompy” mięśniowej, dodając kreatynę i beta-alaninę, stworzyła rewelacyjny produkt.

W kompozycji tej znajduje się m.in.:

– L-tyrozyna (poprawia koncentrację, skupienie)

Kofeina, która działa pobudzająco

– Beta-alanina (opóźnia zmęczenie, daje więcej siły)

– Prekursory tlenku azotu (“pompa mięśniowa”)

– Miks kreatyn na zwiększenie siły (zawartość kreatyny jest niewielka)

A wszystko zamknięte w małych dawkach! Dawka podstawowa to jedynie 5g. Żadnych zbędnych wypełniaczy – same konkrety (blisko 96% receptury preparatu to substancje czynne).

Trec S.A.W | Fot. http://www.sfd.pl/sklep

Trec S.A.W | Fot. http://www.sfd.pl/sklep

Trec S.A.W. przyda się sportowcom wielu różnych dyscyplin, legalnie zwiększając możliwości zawodnika. Synergistycznie działające składniki produktu drastycznie zwiększają możliwości organizmu do pracy pod dużym obciążeniem.

Dzięki temu nie tylko możemy trenować dłużej i intensywniej, ale także nasz wysiłek przyniesie o wiele lepsze rezultaty.

Efekt działania obserwowany jest już od samego początku ćwiczeń, a pełna waskularyzacja nie zanika i utrzymuje się o wiele dłużej niż w przypadku innych preparatów. Przez cały trening mięśnie są lepiej ukrwione i nieustannie otrzymują niezbędne do pracy składniki odżywcze oraz tlen.

Trec SAW – opinie i dawkowanie

S.A.W. rozpuszczamy w wodzie. Smak preparatu dość specyficzny, ale względnie dobry. Kolor fioletowy. Michał Karmowski nazywa SAW sokiem z gumi jagód – coś w tym jest 🙂

Według mnie produkt jest bardzo dobry – zawsze działa jak należy. A mam za sobą sporo cykli redukcyjnych z użyciem termogeników. Pijam także sporo kawy (o ile oczywiście nie biorę termogeników ani S.A.W’a).

Uwaga – można natrafić na opinie, że produkt jest kiepski, nie działa, nie pobudza…

Zakładając że faktycznie tak się komuś zdarza, jest to kwestia indywidualna organizmu. Osobiście nie znam osób narzekających na SAW, sam też nigdy nie powiedział bym że nie daje kopa. Bo daje jak należy! W moim przypadku czuć już nawet 5g; nigdy nie miałem potrzeby brać więcej niż 10g.

Zalecane dawkowanie Trec S.A.W:

Porcja preparatu to 5 gramów. Porcję należy rozpuścić w ok 200ml wody. W zależności od zapotrzebowania, intensywności wysiłku, masy ciała i wrażliwości na działanie preparatu, zaleca się stosowanie od 1 do 3 miarek na 30 min. przed planowanym treningiem.

Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające – nie stosować przed snem.

Trec S.A.W do kupienia w dobrej cenie TUTAJ. Opakowania różnej wielkości.

Podsumowanie

S.A.W. to świetny produkt. Trec ma wiele znakomitych produktów, ten również jest bardzo udany.

Nie trzeba brać go ciągle, można jedynie w razie potrzeby, w takie dni, gdy nie mam siły ani ochoty się nawet ruszyć na siłownię. Trec S.A.W może uratować sytuację i postawić nas na nogi w oka mgnieniu.