Trec Booster Protein Cream – Oh, Yes!

Jakiś czas temu pojawił się na rynku Trec Booster Protein Cream. Muszę przyznać że to ciekawy produkt. I pyszny rzecz jasna.

Trec Booster Protein Cream – dobry czy nie?

Szczerze mówiąc byłem sceptyczny. Zwykle takie produkty zapowiadały się ładnie pięknie, ale w gruncie rzeczy były kiepskie. Albo kiepski smak, albo “muliło” w brzuchu, albo co tu dużo mówić – rozsadzało klozet… Albo wszystko na raz, kompleksowo. Tu jednak miła niespodzianka: produkt jest naprawdę udany. Gdyby tylko jeszcze cena była nieco bardziej przystępna.

W każdym razie…

Trec Booster Protein Cream to wysokobiałkowy (ok. 21% białka) krem do smarowania z orzechami laskowymi i kakao, bez dodatku cukrów. Zawiera jedynie naturalnie występujące cukry, oraz substancję słodzącą (maltitol).

Słodzik ten jest pozyskiwany z surowców naturalnych (ziarna zbóż). W porównaniu do sacharozy jest mniej kaloryczny oraz pomaga w zachowaniu mineralizacji zębów.

Ponadto, proces rozkładu maltitolu w organizmie wymaga dużo mniejszego udziału insuliny, więc poziom glukozy we krwi jest dużo mniejszy, dlatego maltitol jest często stosowany w dietach odchudzających, redukujących spożycie węglowodanów oraz przez diabetyków.

Trec Booster Protein Cream ponadto zawiera sterole roślinne, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Jest także bogaty w pełnowartościowe białko pochodzące z mleka.

Trec Booster Protein Cream to pyszny krem o smaku czekoladowo-orzechowym, wolny od sztucznych aromatów i konserwantów. To zdrowy odpowiednik popularnych na rynku kremów…

Trec Booster Protein Cream | Fot. trec.pl

Trec Booster Protein Cream | Fot. trec.pl

Panie, a co z olejem palmowym?

W tym produkcie znajduje się nieutwardzony olej palmowy, a więc ZNACZNIE lepszy dla zdrowia niż znany i wszechobecny, szkodliwy dla zdrowia olej palmowy utwardzony. To ogromna różnica. Jest to naturalny olej, który w przeciwieństwie do oleju palmowego utwardzonego jest nie tylko nieszkodliwy, ale wręcz wykazuje wiele benefitów zdrowotnych.

Olej palmowy to stały olej roślinny, który jest wytwarzany z miąższu lub nasion olejowca gwinejskiego. Surowy olej przynosi sporo wartości, jak choćby antyoksydanty, witaminę E i beta-karoten.

W oleju palmowym jest dziesięć razy więcej alfa i beta-karotenu niż w marchwi. Dodatkowo jest w nim koenzym Q10, który, wraz z alfa i beta-karotenem. Ma też bardzo ładny kolor. Niestety, przetwarzanie i utwardzanie zabija w nim większość tych wspaniałości, dając w zamian ohydny twór zawierający szkodliwe tłuszcze trans. Na szczęście w przypadku Trec Booster Protein Cream mamy do czynienia jedynie z olejem nieutwardzonym.

Produkt może ulegać rozwarstwieniu – w takim przypadku wystarczy wymieszać wszystko łyżką.

Zobacz także

Orzechy! Kopalnia cennych składników

Smaczna i zdrowa, woda kokosowa

Skąd się bierze ochota na słodycze

Podsumowanie

Jednym słowem: Polecam!

Ogólnie rzecz biorą produkt udany, pyszny i odżywczy. Oczywiście nie znaczy to, że można go pochłaniać bez umiaru. Sporo plusów, jednak cena mogła by być nieco bardziej przystępna.

Paaanie, a z czym to się je? A z czym chcesz. A nawet samo 🙂

Brawo Trec! Kolejny niezły produkt w ofercie.

Do kupienia TUTAJ.

Bon appétit!