Napój Bolero. Co pić? Czy Bolero Drink jest dobry?

W skrócie: tak, jest dobry. Bez kalorii i chemikaliów, większość smaków jest bardzo dobra. Napój zbiera znakomite opinie wśród użytkowników. Dobra, tania i interesująca alternatywa dla sklepowych “soków” z cukrem.

Bolero drink?

Swoją drogą co pić? Im mniej kalorii tym lepiej. Zdecydowanie woda, oraz dodatkowo soki 100%. To ważne – sok 100%, najlepiej NIE z koncentratu. Sok 100% nie ma dodatku cukru, syropów cukrowych i innego zbędnego, szkodliwego badziewia.

Jednak wciąż ma sporo kcal ze względu na naturalnie występujące cukry. Gdy chcemy bądź musimy je obciąć, warto sięgnąć po napoje bez kalorii. Niestety dotąd alternatywą były wszelakie fit, diet, zero napoje, cole… Aż pojawił się napój Bolero, który warto poznać i wziąć pod uwagę.

Bolero drink - napój bolero występuje w wielu pysznych smakach

Bolero drink – napój bolero występuje w wielu pysznych smakach

Czym jest napój Bolero?

Jest to napój w proszku to rozcieńczania. Wystarczy butelka wody. Jedna saszetka klasycznej wersji (Bolero Classic) wystarczy aż na przynajmniej 1.5 litra wody! Wsypujemy do zimnej wody, mieszamy i gotowe. Z kolei Bolero Isotonic doskonale nawadnia i orzeźwia.

Napoje Bolero dostępne są w ponad 70 smakach! Dobre dla wszystkich, bez względu na wiek. Bazują na naturalnych barwnikach i aromatach. Słodzone są stewią i praktycznie nie mają kalorii. Nie zawierają cukru, glutenu, laktozy i konserwantów!

Nie tylko z wodą! Napoje Bolero nadają się do wykorzystania w różnych przepisach, np: deserach, jogurtach i ciastach. Bolero jest niskokalorycznym napojem bez cukru i nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, konserwantów i cukru. Nadaje się do przeróżnych diet; również dla ludzi z cukrzycą.

Bolero drink – pyszny, bez cukru i wygodny – saszetka zajmuje bardzo mało miejsca.

Bolero drink - napój bolero zbiera bardzo dobre opinie

Bolero drink – napój bolero zbiera bardzo dobre opinie

Przykładowy skład: kwas: kwasek cytrynowy; regulator kwasowości: cytrynian trisodowy; środek wypełniający: maltodekstryna; sole mineralne: chlorek sodu, siarczan magnezu, chlorek potasu; monoazotan tiaminy (witamina B1); substancja zagęszczająca: guma guar, guma arabska; substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza, glikozydy stewiolowe (ekstrakty stewii), aromaty: aromaty naturalne; substancja przeciwzbrylająca: fosforan trójwapniowy; barwnik: karoteny.

Podsumowanie

Bolero drink to napój, który ostatnio robi furorę. Z pewnością warto popróbować kilku smaków – któreś (a może i wszystkie) przypadną Wam do gustu. Nie samą wodą żyje człowiek! Boler drink będzie w sam raz na sezon zrzucania opon i rzeźbienia. Takie obcięcie kalorii bywa bardzo pomocne. Cheers.

Bolero Classic (DUŻY wybór smaków): https://bit.ly/31RAD9e

Bolero Isotonic: https://bit.ly/2UMRAQG

Bolero Ice Tea: https://bit.ly/2UTK2LN