Lodówka turystyczna – do samochodu i do biura

Lodówka turystyczna – mobilna i przydatna wszędzie tam, gdzie trzeba oszczędzać miejsce. Mam tutaj lodówkę HB T30 oraz pozytywne opinie o niej.

Dobra lodówka turystyczna

Jakiś czas temu pisałem o akcesoriach dla osób trenujących. Wspomniałem tam o lodówce turystycznej.

Zakupiłem takową, jednak nie na wyjazd, tylko do biura.

Muszę rozwijać swoją małą firmę, a do tego potrzebne mi spokojne, miłe zacisze biurowe. I znalazłem takowe. Trzeba było je urządzić.

Ostatnim elementem układanki wśród wyposażenia była właśnie lodówka turystyczna.

Tutaj postanowiłem nie iść po najtańszej linii oporu, i znalazłem znakomite rozwiązanie. Lodówka, która co prawda ma swoją cenę, posiada dwa sposoby zasilania: zwykłą z kontaktu, oraz z gniazda zapalniczki samochodowej (12V). To bardzo zwiększa jej użyteczność.

Jest więc uniwersalna, nadaje się zarówno na moje potrzeby biurowe, gdzie po prostu muszę mieć możliwość schłodzić / przechować kilka produktów, szczególnie teraz, gdy jest dość gorąco.

Chodzi o proste rzeczy – przychodzę rano i wkładam pojemnik z ryżem i kurczakiem (a czasem są to zdrowe kanapki). Przechowuję tam też rzeczy typu niskokaloryczny keczup, batony białkowe, masło orzechowe itd. A że lodówka jest spora, znajdzie się także miejsce na schłodzenie czegoś do picia.

Być może bliżej jesieni będzie też miejsce na małą butelkę Whisky, aby wznieść toast, gdy tylko pojawi się pierwszy ważniejszy sukces mojej małej firmy. Oczywiście wszystko symbolicznie 🙂

Wracając do lodówki, jest to produkt firmy HB. Na marginesie bardzo dobrej. W biurze mam również elektryczny czajnik tej firmy, który był niedrogi a dobrze się sprawuje. Model lodówki to HB T30:

Lodówka HB T30 | Fot. http://www.euro.com.pl/

Lodówka HB T30 | Fot. http://www.euro.com.pl/

Kupiłem ją w promocji, sprawuje się dobrze, jest pojemna, mam różne tryby pracy (w tym Eko) i raczej nie pobiera za wiele prądu.

Świetna do biura, gdzie mam ograniczoną ilość miejsca. Z pewnością nie widziałem sensu w zakupie większej lodówki do tych zastosowań.

A najfajniejsze że jest mobilna, więc gdy tylko zapracuję na jakąś małą przerwę i wakacje, zapakuje się ją do auta i w drogę!

Podsumowanie

Chciałem tu napisać pozytywną opinię o takiej lodóweczce. Na rynku jest wiele opcji, w tym znacznie tańszych, ale warto patrzeć także na użyteczność, w tym pojemność i możliwości zasilania.

Pozdrawiam