<= Powrót do strony głównej Encyklopedii Suplementów

Zastosowania: odchudzanie, rzeźba, pobudzenie, koncentracja, zwiększenie poziomu energii, termogenik

VPX Redline Ultra Hardcore to bardzo interesujący produkt. Jest to zaawansowany i mocny reduktor tkanki tłuszczowej o wielopoziomowym działaniu.

Główne ceny VPX Redline:

– znacząco wspomaga spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej

– działa kompleksowo i wszechstronnie

– pobudza bardzo odczuwalnie, zwiększając nasz poziom energii na długie godziny

– hamuje katabolizm

RedLine Ultra Hardcore firmy VPX Sports to trój-fazowy reduktor tłuszczu, który wynosi procesy energogenne i termogenne na niebywale wysoki poziom.

Po pierwsze – VPX Redline to matrix zaprojektowany celem niszczenia tkanki tłuszczowej poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Dreszcze wymagają od organizmu spalania ogromnej ilości energii – tej, która jest magazynowana w postaci tkanki tłuszczowej.

Po drugie – utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała. Termogeneza wywołana przez VPX Redline Ultra Hardcore jest naprawdę silna. Dreszcze – oczywiście umiarkowane, zdecydowanie inne niż w przypadku stosowania nielegalnych środków (Clenbuterol, Salbutamol) – oraz termogeneza to połączenie, które wynosi kwestię spalania tłuszczu na nowy poziom.

Fot. vpxsports.com

Fot. vpxsports.com

Po trzecie – metabolizm i lipoliza. “Podkręcenie” metabolizmu to kolejny czynnik, który dopełnia maksimum skuteczności redukcji tłuszczu przez VPX Redline. Przyśpieszona przemiana materii (i jest naprawdę odczuwalne przy stosowaniu Redline’a) to sposób nie tylko na zapobieganie odkładaniu się tłuszczu, ale także na spalanie ogromnych ilości zalegającej już tkanki tłuszczowej.

Redline Ultra Hardcore (Tri-Action Liquid & Dual Microtab Liqrush™ Caps) to produkt “z wyższej półki”. Jego skład, a także forma, która pozwala na bardzo efektywne dostarczenie składników do organizmu, to wynik pracy naprawdę tęgich umysłów.

Dla zainteresowanych – krótki film promocyjny (EN):

Jeśli chodzi o skład produktu, to znajdziemy w nim szereg bardzo skutecznych składników, połączonych w inteligentny sposób. Poniżej opisane najważniejsze ze składników.

Kofeina Bezwodna – bardzo dobrze znany na całym świecie związek o charakterze termogenicznym. Jest składnikiem wielu spalaczy tłuszczu. Działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP, wzmacniając zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Trans-Resveratrol (Polygonum Cuspidatum) (Root) – związek występujący w dużych ilościach w czerwonym winie, pomaga w leczeniu przewlekłych chorób płuc, np. astmy czy obturacyjnej choroby płuc, a nawet schorzeń stawów. Jest to związane z silnym działaniem przeciwzapalnym tego związku.

Gugglosterony E&Z – są to związki, których główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy. Zostaje ona stymulowana do zwiększenia wydzielania tyroksyny – hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej.

cAMP – cykliczny adenozynomonofosforan – wewnątrzkomórkowy przekaźnik, który reguluje rozpad i syntezę glikogenu, przyspiesza proces rozbicia lipidów, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, aktywuje kinazy białkowe (odpowiedzialne za proces odpowiedzi komórkowej) oraz wpływa na glikogenezę wątrobową.

Huperzine A – naturalny alkaloid, stosowany od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej, m.in. do leczenia otępienia starczego. Składnik ten hamuje enzym acetylocholinesterazy, który rozkłada acetylocholinę, neuroprzekaźnik który ma zasadnicze znaczenie dla optymalnych funkcji poznawczych. Huperzine prowadzi do znacznej poprawy koncentracji, pamięci i zdolności uczenia się.

Yohimbine – niezwykły alkaloid, który powoduje zwiększanie wydzielania w organizmie tzw. amin ketocholowych, do których zalicza się adrenalinę i noradrenalinę. Hormony te znacznie zwiększają poziom energii, oraz bezpośrednio wpływają na sposób i tempo przemiany materii, nasilając spalanie tłuszczu zapasowego.

Ten składnik jest bardzo skuteczny w walce z tzw. trudnym tłuszczem, czyli tkanką tłuszczową w miejscach takich jak dół brzucha, biodra, pośladki. Tłuszcz, którego niezwykle ciężko się pozbyć i z pewnością przekonał się o tym każdy, kto walczył o bardzo niski poziom BF i znakomitą rzeźbę ciała.

Hordeina to kolejna z substancji o charakterze stymulującym. Stanowi doskonałe uzupełnienie kofeiny i synefryny. Wykazuje specyficzne właściwości przedłużania żywotności adrenaliny oraz noradrenaliny, przez co efekt pobudzenia nie znika zbyt szybko i nagle, co jest dość nieprzyjemne, a wysoki poziom energii utrzymuje się przez względnie długi czas.

Olive Leaf Extract to sposób na uzupełnienie codziennej diety przede wszystkim w polifenole, które wykazują działanie antyoksydacyjne i wzmacniają ogólną odporność organizmu.

VPX Redline - skład

VPX Redline – skład

Jest jeszcze jeden składnik Redline’a, naprawdę potężny: 3,3′ Dijodo-L-Tyronina (3,3’ T2), 3,5-Dijodo-L-Tyronina (T2). Mówiąc o T2 mówimy o prekursorach tyroksyny – podstawowego hormonu tarczycy.

W medycynie stosowany w leczeniu niedoczynności tarczycy, otyłości, niektórych dysfunkcji metabolicznych. Kulturyści z kolei bardzo cenią sobie ten środek, gdyż jest jednym z najskuteczniejszych w walce z tkanką tłuszczową, szczególnie tą oporną.

Duże znaczenie ma jego stosowanie przed zawodami, ponieważ pozwala uzyskać bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, nawet bez drastycznego obcinania kaloryczności diety. Połączenie z Yohimbiną daje niezwykle skuteczny rezultat.

Niestety, w wersjach które są dostępne na rynku w ostatnim czasie, T2 zostało zamienione na inny składnik. Tak dzieje się często – produkt dostępny w USA wchodzi na rynek w EU, niestety po czasie Euro-specjaliści stwierdzają, iż taki lub inny składnik nie może być tutaj dopuszczony, przez co produkt pojawia się ze zmienionym składem. Mamy tylko nadzieję że w tym przypadku nie wpływa to negatywnie na legendarną moc VPX Redline.

VPX Redline – opinie

Tutaj sprawa jest dość nietypowa, ponieważ zwykle suplement ma przewagę podobnych opinii – pozytywnych lub negatywnych.

VPX Redline z kolei zbiera dużo opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Są opinie, że niezwykle mocno pobudza i spala tłuszcz. Znajdziemy także opinie zupełnie odwrotne – że nie pobudza i nie redukuje zbyt wiele tłuszczu.

Jest to dziwny przypadek, który prawdopodobnie zależy o konkretnego organizmu i jego podatności na składniki preparatu.

VPX Redline – sklep

VPX Redline Ultra Hardcore – 120+12kap free w dobrej cenie

Zobacz także:

Ranking spalaczy tłuszczu – opinie o reduktorach tkanki tłuszczowej

<= Powrót do strony głównej Encyklopedii Suplementów