Encyklopedia suplementów diety on-line

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy bardzo wciągający projekt, którego celem jest kompletna i rzetelna encyklopedia suplementów diety, dostępna on-line dla Wszystkich.

Encyklopedia suplementów diety i odżywek

Mowa o ambitnym zadaniu, które właściwie będzie trwać zawsze. Opracowujemy alfabetyczny spis suplementów i odżywek, składników, a także poszczególne produkty. Po prostu encyklopedia suplementów (lub jak kto woli Wikipedia suplementów bądź Biblia supli).

Jak zwał, tak zwał. Liczą się konkrety. Spis ten będzie zawierał wszystko – aminokwasy, kreatyny, batony, gainery, białka, witaminy, reduktory tłuszczu, popularne składniki suplementów i inne.

rtfm-moses

Bardzo ważne jest umiejętne uzupełnianie diety i treningu, potrzeba więc konkretnych informacji o tym co i jak stosować, aby wyciągnąć z tego odpowiednie korzyści. Szkoda czasu na błądzenie.

Grunt to wiedzieć co i jak, więc po prostu czytajmy!

Indeks:

https://life-in-the-gym.pl/encyklopedia-suplementow-diety

Poniżej lista tego, co mamy już na chwilę obecną (02.02.2016) opisane. Bez obaw – nowe wpisy pojawiać się będą dość często.

A

Aminokwasy

Aminokwasy całodzienne

Aminokwasy EAA

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA)

Aminokwasy wołowe (Beef amino)

B

Batony białkowe

BCAA (patrz: Aminokwasy rozgałęzione (BCAA))

Beef amino (patrz: Aminokwasy wołowe )


Beta-alanina

Białko (patrz: Odżywki białkowe)

C

cAMP

Carbo (kompleks węglowodanów)

D

Diuretyki

E

EAA (patrz: Aminokwasy EAA)

G

GABA

Glutamina (patrz: L-Glutamina)

H

HMB

J

Jabłczan kreatyny (TCM)

Kreatyna

Kwas γ-aminomasłowy (patrz: GABA)

L

L-Arginina

L-Glutamina

M

Magnez

Monohydrat kreatyny

O

Odżywki białkowe (Protein)

Odżywki węglowodanowe (Carbs)

P

Protein Bar (patrz: Batony białkowe)

S
Spray do smażenia

T

Tauryna (Taurine)

V

Vitargo

VPX Redline

To tylko mały procencik zagadnień, które są wciąż do opisania. W przygotowaniu już cała masa nowych tematów. Również obecne będą od czasu do czasu odświeżane o nowe informacje.

Staramy się o rzetelne i sprawdzone informacje, jednak zawsze zachęcamy do dzielenia się uwagami, jeśli zdarzy się, że traficie na jakiś błąd (bądź przestarzałe informacje, itp).

Encyklopedia suplementów diety – Podsumowanie

Już od dawna chcieliśmy zrobić coś takiego. I w końcu przeszliśmy do dzieła. Proces rozwoju encyklopedii suplementów diety i odżywek chyba nigdy nie zostanie całkowicie ukończony, ponieważ branża ta jest niezwykle dynamiczna.

W każdym razie niestrudzenie będziemy rozwijać i kompletować ten projekt.

Zachęcamy do lektury i śledzenia nowych wpisów. Ktoś pyta Was o suplement / odżywkę / składnik / poradę? Śmiało możecie odesłać go do naszej encyklopedii suplementów.

Dziękuję za uwagę.