<= Powrót do strony głównej Encyklopedii Suplementów

Zastosowania: zwiększanie poziomu testosteronu, antyestrogen, antykatabolik, siła, masa

3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone to związek chemiczny z grupy flawonów. Przypisuje mu się właściwości, które mogą być pożądane przez sportowców, zwłaszcza dyscyplin siłowych i sylwetkowych.

3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone to związek wykazujący zdolność do zwiększania poziomu testosteronu we krwi, i co nie mniej ważne – hamowania jego konwersji do postaci estrogenów. Środek ten może nasilać przebieg procesów anabolicznych, ułatwiać budowanie siły i beztłuszczowej masy ciała. Dodatkowo pomaga obniżać poziom cholesterolu, a nawet reguluje funkcjonowanie układu pokarmowego i pracę serca.

Uważa się ponadto, że korzystnie wpływa na kondycję stawów, chrząstek oraz kości. 3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone działając stymulująco na tarczycę może sprzyjać procesom związanym z redukowaniem tkanki tłuszczowej (choć jak dotąd brak jednoznacznych badań popierających tę tezę).

Brak jest precyzyjnych wytycznych dot. dawkowania 3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone.

Universal Nutrition Animal Test

Universal Nutrition Animal Test

3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone wchodzi w skład preparatów wspierających anabolizm i nasilających produkcję testosteronu, a także blokerów estrogenowych (środków o działaniu anty-estrogenowym).

Po prawdzie na rynku Polskim nie znajdziemy zbyt wielu suplementów zawierających 3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone. Jednym z tych nielicznych jest Universal Nutrition Animal Test.

Jest to suplement dla zaawansowanych, który zwiększa produkcję testosteronu i hamuje działanie estrogenów, przyśpiesza proces budowy masy i siły mięśni oraz hamuje katabolizm. Animal Test uchodzi za bardzo skuteczny preparat tego typu, posiada niestety wysoką cenę.

Zawarty w tym suplemencie Hesperetin czyli Trans resveratrol (Trans-3,5,4′-trihydroxystilbene) i inne uzupełniające go składniki, wykazują silne działanie anty estrogenowe (zachowują się jak inhibitor aromatazy).

Polecane produkty z kategorii 3′,5,7-Trihydroxy-4′-Methoxyflavone

Universal Nutrition – Animal Test

Zobacz także:

DAA

ZMA

Tribulus Terrestris

<= Powrót do strony głównej Encyklopedii Suplementów