Autor Wątek: 100% Peanut Butter Scitec  (Przeczytany 33 razy)

Fitmaster

• Użytkownik
  • **
100% Peanut Butter Scitec
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:10:02 pm »
Polecam miłośnikom masła orzechowego. Lepsza alternatywa dla tych sklepowych (nie ma tu żadnego oleju palmowego i innych dodatków)

Wyprodukowane w 100% z orzechów ziemnych

Bez dodatku cukru, soli czy oleju palmowego
Wolne od GMO (organizmy modyfikowane genetycznie)

100% PEANUT BUTTER został wyprodukowany ze zblanszowanych, czystych i zdrowych orzechów argentyńskich stanowiących naturalne źródło białka. 100% PEANUT BUTTER zawiera tłuszcze jedno- i wielonienasycone, dzięki czemu jest idealny dla sportowców dbających o bilansowaną dietę. Zastępienie w diecie tłuszczy nasyconych nienasyconymi reguluje stężenie cholesterolu we krwi. Redukcja spożycia soli w diecie pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Jego wyśmienity smak i wysoka zawartość energii sprawia, że jest idelną przekąską nawet do owoców lub shake-a proteinowego konsumowanego w okolicach treningu czy pomiędzy posiłkami

Opakowanie
500 g – 20 porcji

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU
w porcji 25 g
Wartość energetyczna   606 kJ   146 kcal   
Węglowodany   3.5 g
Cukry*   0.8 g
Białko   6.3 g
Tłuszcz   11.5 g
Kwasy tłuszczowe nasycone   1.8 g   
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone   6.5 g            
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone   3.3 g
Sól   <0.01 g

Smaczne, kremowe i zdrowe;) Tylko uwaga, bo uzależnia!

Forum kulturystyczne - siłownia - dieta - trening

100% Peanut Butter Scitec
« dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:10:02 pm »

Muscleman

• Zaawansowany użytkownik
  • Big muscle all time
Odp: 100% Peanut Butter Scitec
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2017, 11:22:22 am »
Uwielbiam takie masła orzechowe! Są takie kremowe, nie to co te kupowane w tesco, czy gdziekolwiek indziej. A cena wcale nie jest większa!

Fitmaster

• Użytkownik
  • **
Odp: 100% Peanut Butter Scitec
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2017, 03:38:53 pm »
Ja też je uwielbiam, ale niestety sa bardzo kaloryczne:( i jak pisałem, bardzo uzależniają;) Teraz mam masło z orzechów nerkowca, nie jest takie jak z orzechów arachidowych, znaczy się, jest łagodniejsze w smaku i jakby mniej słodsze, ale też pycha;)
A te marketowe mają pełno cukru, oleju palmowego, soli itp. Nie wiem po co oni to wrzucają.