Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Suplementacja / Odp: Baton Jumbo - idealny zamiennik posiłku po treningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fitmaster dnia Sierpień 07, 2017, 09:12:22 pm  »
Tak jest, a to dlatego, że sam baton ma aż 100 gram:) porządna porcja;) nie dla endomorfików ;)
82
Suplementacja / Odp: Baton Jumbo - idealny zamiennik posiłku po treningu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Muscleman dnia Sierpień 07, 2017, 01:04:30 pm  »
50g białka????? W batonie? Aż w szoku jestem
83
Odżywianie / Odp: Rola błonnika
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Muscleman dnia Sierpień 07, 2017, 01:03:43 pm  »
Ale co z pytaniem wyżej :D
84
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fitmaster dnia Sierpień 06, 2017, 06:55:34 pm  »
U mnie głównie błonnik pochodzi z warzyw i owoców oraz z ryżu czy kaszy. Dodatkowo biorę Top Shape (scitec) bo jest to glukomannan, moim zdaniem jeden z najlepszych rodzajów błonnika jaki jest. Wypełnia żołądek, przez co redukuje uczucie głodu i człowiek czuje się pełny. Pomaga też przy wypóżnieniach i reguluje poziom cholesterolu. Mała rzecz, a cieszy;)
85
Suplementacja / Odp: Jumbo Hardcore Scitec Nutrition
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Muscleman dnia Sierpień 04, 2017, 01:02:17 pm  »
Świetny bulk, polecam ;) Cena mogłaby być nieco niższa, ale nie można mieć wszystkiego :)
86
Suplementacja / Jumbo Hardcore Scitec Nutrition
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fitmaster dnia Sierpień 02, 2017, 08:04:20 pm  »
Jumbo Hardcore
JUMBO znaczy DUŻY! JUMBO znaczy SILNY!

• 50-gramowy wielofazowy matriks “5–PROTEIN” o przedłużonym wchłanianiu
• Mieszanka węglowodanowa “7–CARB” zawierająca mąkę owsianą, opatentowany matriks ModCarb®, dekstrynę o rozgałęzionej budowie cyklicznej, Palatynozę® oraz skrobię z kukurydzy woskowej.
• 6 form chemicznych kreatyny, w tym najbardziej skoncentrowana forma kreatyny na świecie + peptydy CreaPep®.
• NOP 47™ wzbogacony w selektywne peptydy bioaktywne wzmacniające tlenek azotu (NO).
• Osiem różnych matriksów, w celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na różne składniki pokarmowe: 10001 mg.

Sposób użycia
Wymieszać jedną porcję produktu (153 g=4 miarki) w 500 ml wody. Spożywać raz dziennie, najlepiej zaraz po treningu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Smaki
chrupiąca biała czekolada, bananowo-jogurtowy, brownie z pralinkami

Opakowania
1530 g – 10 porcji, 3060 g – 20 porcji, 6120 g - 40 porcji

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU
Porcja dzienna: 153 g (4 miarki)
Wartość energetyczna   2230 kJ   531 kcal   
Węglowodany   70 g
cukry proste   13 g
Tłuszcz   5.7 g   
tłuszcze nasycone   2.5 g
Białko   50 g
Sól*   0.46 g
Witamina C
(Kwas L-askorbinowy)   200 mg   
Wapń   205 mg
Witamina D
(Cholekalcyferol)   1.2 mcg
Potas   365 mg

Polecam wszystkim którzy robią masę oraz tym, którzy mają problemy z nabraniem masy. Super odżywka, fajny gainer a raczej bulk. Smak nieziemski, jakoś też super. Plus to dużo dodatków.
87
Suplementacja / Odp: HCA-Chitosan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Muscleman dnia Sierpień 01, 2017, 01:21:23 pm  »
Mi z kolei przydałoby się coś na pobudzenie apetytu, szczególnie teraz podczas tych upałów...
88
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Muscleman dnia Sierpień 01, 2017, 01:20:15 pm  »
Mam tak samo, błonnik pęcznieje w żołądku i chyba to jest własnie przyczyna, ale chętnie poczytam opinie kogoś bardziej obeznanego w temacie ;)
89
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kacper47 dnia Sierpień 01, 2017, 12:05:20 pm  »
Ja zauważyłem że gdy spożywam błonnik mój brzuch jest wzdęty oraz czasem boli. Jaka może być tego przyczyna?
90
Suplementacja / HCA-Chitosan
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Fitmaster dnia Lipiec 28, 2017, 08:36:12 pm  »
HCA-Chitosan
Kwas hydroksycytrynowy + Chitosan

HCA (Kwas Hydroksycytrynowy) jest pozyskiwany z Garcynii Kambodżańskiej. Zawartość HCA w Scitec Nutrition® HCA wynosi 62%. Wiele gorszych marek może zawierać znacznie mniej składnika aktywnego! HCA może ułatwiać kontrolę wagi ciała, poziomu otłuszczenia oraz uczucia głodu. Chitosan pozyskiwany jest z chityny, polisacharydu glukozy występującego w skorupach skorupiaków. Chitosan poddawany jest procesowi deacetylacji, który powoduje usunięcie grup acetylowych. Dzięki temu zwiększa się jego rozpuszczalność.

Opakowanie
100 kapsułek – 50 porcji

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU
(2 kapsułki)      zawartość w porcji dziennej
Ekstrakt z Mangostanu kambodżańskiego   840 mg
Chitosan   300 mg
zawartość Kwasu hydroksycytrynowego [HCA]   516 mg

Polecam tym, którzy mają problemy z podjadaniem i z ochotą na słodkie. Suplement działa niesaomowicie a dodatkowo przeciwdziała odkładaniu się tłuszczu.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10