Autor Wątek: Jakaś przekąska  (Przeczytany 94 razy)

Muscleman

• Zaawansowany użytkownik
  • Big muscle all time
Jakaś przekąska
« dnia: Sierpień 21, 2017, 11:56:23 am »
Macie jakiś sposób na przekąski? Kalorii w diecie sporo, więc mogę szaleć :D Problem w tym, że czasem mam ochotę na coś słonego, ale nie chcę zapychać się chipsami czy czymś w tym rodzaju. Wolałbym sobie coś samemu przygotować. Tzn produkty "gotowe" też mogą być, ale chodzi o to żeby nie były bardzo przetworzone. Potrzebuje inspiracji :D

Forum kulturystyczne - siłownia - dieta - trening

Jakaś przekąska
« dnia: Sierpień 21, 2017, 11:56:23 am »

GYM

• Administrator
    • Suplementy diety w dobrej cenie
Odp: Jakaś przekąska
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2017, 01:04:49 pm »
Wiadomo jak jest. Sam miewam ochotę właśnie częściej na słone niż słodkie. U mnie podstawa to zdrowe masło orzechowe :-) Daję odrobinę soli morskiej. Samo masło, na chlebie wieloziarnistym, albo na waflu ryżowym, itp. Orzechy - różne, po prostu coś do pochrupania.

A ostatnio w Lidlu (być moze w innych sklepach też) jest takie coś - multigrain snacks - dla mnie rewelacja! Skład jest naprawdę super JAK na produkt tego typu.

Takie coś:

http://life-in-the-gym.pl/wp-content/uploads/2017/08/multigrain-snacks.jpg

Wiadomo na strict diet to się nie poszaleje, ale nie każdy jest na ścisłej diecie. A takie właśnie przekąski biją na głowę wszelki junk food i inne trucizny.

Muscleman

• Big muscle all time
Odp: Jakaś przekąska
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2017, 01:38:05 pm »
Poszukam tych snacksów. Kiedyś jadałem coś podobnego ale całkowicie wypadło mi to z głowy :D Dzięki!